nejlepší dovolená na moři...

jste zde: úvodní » Poptávka


Poptávka

Potřebujete poradit s výběrem lodi nebo plavby? Nebo si chcete v klidu domova prohlédnout tištěný katalog. Napište nám, rádi zodpovíme jakýkoliv Váš dotaz. Připravíme Vám nabídku nebo zašleme tištěný katalog dle vašich přání. Děkujeme.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Pokud zadáte celé jméno, budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii poptávky.

Pokud preferujete telefonní kontakt uveďte to prosím v poptávce společně s časem, kdy vám můžeme volat.

Vyplňte, pokud si chcete nechat zasílat tištěný katalog zdarma. Uveďte prosím celou adresu včetně PSČ a celého jména. Části oddělte mezi sebou čárkami.

Poptávka

Jsme schopni Vám zjistit např. dostupnost lodě v daný termín pro danou plavbu. Vše i zvlášť. Pokud zadáte širší termín (odjez, příjezd) pro případ obsazenosti budeme mít větší šanci vaši poptávku uspokojit.

Zasílat tištěný katalog, novinky

Po odeslání Vás budeme kontaktovat nebo Vám zašleme nabídku. Snažíme se reagovat rychle a to do 24 hodin. Kopie Vaší poptávky Vám přijde na Vámi zadaný mail.


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Exotická dovolená na moři

Exotická dovolená na lodi na moři. Na plachetnici nebo katamaránu si užijete ty nejexotičtější destinace v Karibiku nebo na Maledivách a dalších krásných místech, na která nezapomenete po celý život.

Pronájem obytných lodí na řekách

Pronájem obytných lodí - hausbótů na řekách Nejlepší dovolená na lodi po evropských vodních kanálech. Pronajměte si hausbót, vyberte destinaci a relaxujte. Veškeré pohodlí si vezete s sebou!

Smartkat - konec nudy u vody!

smartkat Smartkat je 4,30 m dlouhý a 39 kg vážící nafukovací katamarán. Tento katamarán je vhodný jak pro úplné začátečníky tak i pro sportovní jachtaře a příznivce z řad surfařů. Vyzkoušejte ho a nadchne Vás svým sportovním potenciálem.

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Všechna práva vyhrazena Hausboty4u  - dovolená na jachtě

výroba webu od ANTstudio