nejlepší dovolená na moři...

+420 722 100 400


jste zde: úvodní » Novinky


Akce / Novinky

zobrazuji 161163 z 163

Chorvatsko se slevou 19% + 5% od Yachting4U!!!

26.01.2009

Objednávejte lodě v Chorvatsku s obrovskou slevou. Nautika Kufner nabízí lodě na oblíbených bázích Biograd n/m, Betina (Murter), Trogir a nově i Krvavica (poblíž Bašky Vody pod Splitem). Akční slevy platí do 15.2.! Najdete i v naší samoobsluze, nebo pošlete poptávku. 

Akční nabídky Řecko! Jednosměrné plavby bez příplatku!

12.01.2009

Vyberte si z naší nabídky!

Spustili jsme nový web

06.11.2008

Nová grafika i snaha o přehledné rodělení webu pro vaši spokojenost. Přidali jsme spoustu nových informací a to hlavně v sekci pronájem lodí na řekách.

[Přeskočit navigaci]

Exotická dovolená na moři

Exotická dovolená na lodi na moři. Na plachetnici nebo katamaránu si užijete ty nejexotičtější destinace v Karibiku nebo na Maledivách a dalších krásných místech, na která nezapomenete po celý život.

Pronájem obytných lodí na řekách

Pronájem obytných lodí - hausbótů na řekách Nejlepší dovolená na lodi po evropských vodních kanálech. Pronajměte si hausbót, vyberte destinaci a relaxujte. Veškeré pohodlí si vezete s sebou!

Smartkat - konec nudy u vody!

smartkat Smartkat je 4,30 m dlouhý a 39 kg vážící nafukovací katamarán. Tento katamarán je vhodný jak pro úplné začátečníky tak i pro sportovní jachtaře a příznivce z řad surfařů. Vyzkoušejte ho a nadchne Vás svým sportovním potenciálem.

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Všechna práva vyhrazena Hausboty4u  - dovolená na jachtě

výroba webu od ANTstudio