nejlepší dovolená na moři...

jste zde: úvodní » Novinky » Flotilová plavba na Liparských ostrovech


Flotilová plavba na Liparských ostrovech

Liparské ostrovy je skupina 7 větších ostrovů u Sicílie na jihu Tyrhénského moře. Tato oblast je velmi větrná. Převážně zde fouká západním a severozápadním směrem. Kombinace těchto větrů a nedostatku dobře chráněných přístavvů vytváří jachtařské podmínky, které jsou vhodné pro zkušenější jachtaře.

Činné vulkány, horské túry, přírodní termální koupele a pohostinní lidé vás okouzlí. Odlehlost některých ostrovů a divokost přírody způsobí, že zapomenete na veškeré starosti moderního světa a nebudete se chtít vrátit zpět.

Na konci října se sem vypravíme na flotilovou plavbu. Moře má příjemných 23 stupňů, a tak si užijete nejenom jachtingu a náročných túr po sopečných vulkánech, ale také koupání a šnorchlování. Gatronomie Liparských ostrovů je vyhlášená a místní kapary je světoznámé. To pravé kapary roste prý pouze na Salině.

Vyplujte s Petrou Boškovou na moře!


Informace o plavbě

Termín: 17. 10. - 24. 10. 2015
Cena: 15 900 Kč
Kapitáni: Ing. Jiří Zindulka, Petra Bošková

Cena zahrnuje

  • pronájem lodi
  • přívěsný motor
  • úklid
  • kapitána
  • pojištění kauce

Cena nezahrnuje

  • letenku
  • transfer z letiště a na letiště 35 EUR/osoba
  • přístavní poplatky a pohonné hmoty 30 EUR/osoba
  • jídlo

Na lodi nejsou lůžkoviny, takže spacáky s sebou.

 

V případě zájmu kontaktujte slečnu Magdalénu Tomíčkovou na telefonu +420 773 855 000.

 


»zpět do archivu novinek

[Přeskočit navigaci]

Exotická dovolená na moři

Exotická dovolená na lodi na moři. Na plachetnici nebo katamaránu si užijete ty nejexotičtější destinace v Karibiku nebo na Maledivách a dalších krásných místech, na která nezapomenete po celý život.

Pronájem obytných lodí na řekách

Pronájem obytných lodí - hausbótů na řekách Nejlepší dovolená na lodi po evropských vodních kanálech. Pronajměte si hausbót, vyberte destinaci a relaxujte. Veškeré pohodlí si vezete s sebou!

Smartkat - konec nudy u vody!

smartkat Smartkat je 4,30 m dlouhý a 39 kg vážící nafukovací katamarán. Tento katamarán je vhodný jak pro úplné začátečníky tak i pro sportovní jachtaře a příznivce z řad surfařů. Vyzkoušejte ho a nadchne Vás svým sportovním potenciálem.

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Všechna práva vyhrazena Hausboty4u  - dovolená na jachtě

výroba webu od ANTstudio