nejlepší dovolená na moři...

jste zde: úvodní » Novinky » Speciální letní nabídka - super slevy až 40%


Speciální letní nabídka - super slevy až 40%

Slevy až 40%!

Turecko - neobjevená perla!

Nabízíme fantastické jachty Navigare z Marmaris na kterých můžete objevovat nádherné pobřeží Turecka. Ideální pro ty, kteří si více užijí dobré jídlo, pití a pláže, než dlouhé plavby po moři.

Platí pro pronájem specifických jachet v červnu, červenci a srpnu.

Slevy až 40%!

Řecko - ráj námořníků!

Nabízíme omezený počet jachet na jeden z nejlepších týdnů v roce za fantastickou cenu. Pro začátek Vaší plavby máte možnost si vybrat jednu z našich tří základen v Lavrion, Rhodos a Lefkas.

Platí pro pronájem jachet v týdnu od 27.8. do3.9.

Slevy až 30%!

Chorvatsko - nejoblíbenější destinace!

Pro zkušené námořníky je konec září ideální čas k pronájmu jachty v Chorvatsku. V této době je velký výběr jachet a voda je teště stále krásně teplá. Právě teď máme k dispozici několik jachet za velmi atraktivní cenu, ovšem ve stejné kvalitě jako vždy.

Platí pro pronájem jachet v týdnu od 24.9. do1.10.


V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

Váš Yachting4U team.

»zpět do archivu novinek

[Přeskočit navigaci]

Exotická dovolená na moři

Exotická dovolená na lodi na moři. Na plachetnici nebo katamaránu si užijete ty nejexotičtější destinace v Karibiku nebo na Maledivách a dalších krásných místech, na která nezapomenete po celý život.

Pronájem obytných lodí na řekách

Pronájem obytných lodí - hausbótů na řekách Nejlepší dovolená na lodi po evropských vodních kanálech. Pronajměte si hausbót, vyberte destinaci a relaxujte. Veškeré pohodlí si vezete s sebou!

Smartkat - konec nudy u vody!

smartkat Smartkat je 4,30 m dlouhý a 39 kg vážící nafukovací katamarán. Tento katamarán je vhodný jak pro úplné začátečníky tak i pro sportovní jachtaře a příznivce z řad surfařů. Vyzkoušejte ho a nadchne Vás svým sportovním potenciálem.

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Všechna práva vyhrazena Hausboty4u  - dovolená na jachtě

výroba webu od ANTstudio