nejlepší dovolená na moři...

jste zde: úvodní » Novinky » Investice do vlastní jachty s garantovaným výnosem a 12 majitelskými týdny pro Vás?


Investice do vlastní jachty s garantovaným výnosem a 12 majitelskými týdny pro Vás?

Přijďte na 1. veletrh investičních příležitostí MoneyExpo Prague! Yachting4U Vám na stánku č. 22 představí charter management společnosti DREAM YACHT! Garantovaný výnos 8-9% + 12 týdnů po celém světě na Vaší či sesterské jachtě, nebo program 60% platba = 100% vlastník. Zajímavé programy s financováním již od 30% akontace. Vždy navíc se zajímavým mimopeněžním příjmem díky volným majitelským pronájmům na lodích z 30 bází po celém světě (Karibik včetně Kuby, Thajsko, Malajsie, Seychelly, Madagaskar, Francouzská Polynésie, Nová Caledonie, Austrálie, Francouzská riviéra, Korsika, Sicílie, Řecko, Turecko)! Již tento víkend!

více k MoneyExpo Prague zde   

 

 

»zpět do archivu novinek

[Přeskočit navigaci]

Exotická dovolená na moři

Exotická dovolená na lodi na moři. Na plachetnici nebo katamaránu si užijete ty nejexotičtější destinace v Karibiku nebo na Maledivách a dalších krásných místech, na která nezapomenete po celý život.

Pronájem obytných lodí na řekách

Pronájem obytných lodí - hausbótů na řekách Nejlepší dovolená na lodi po evropských vodních kanálech. Pronajměte si hausbót, vyberte destinaci a relaxujte. Veškeré pohodlí si vezete s sebou!

Smartkat - konec nudy u vody!

smartkat Smartkat je 4,30 m dlouhý a 39 kg vážící nafukovací katamarán. Tento katamarán je vhodný jak pro úplné začátečníky tak i pro sportovní jachtaře a příznivce z řad surfařů. Vyzkoušejte ho a nadchne Vás svým sportovním potenciálem.

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Všechna práva vyhrazena Hausboty4u  - dovolená na jachtě

výroba webu od ANTstudio