nejlepší dovolená na moři...

+420 377 322 741

+420 722 100 400


jste zde: úvodní » Prodej lodí


Prodej lodí

Připravily jsem pro vás nový web zaměřený na prodej lodí: www.lode4u.cz.

Lodě na prodej (boats to sell)

Více informací na novém webu specializovaném na prodej lodí: www.lode4u.cz. Aktuální nabídka lodí k prodeji V následujícím modulu si můžete prohlédnout vždy aktuální nabídku lodí, které jsou určeny k prodeji.

»více detailů

Lodě Maxus od Northman Yachts (PL)

Sháníte kajutovou plachetnici navrženou podle nejnovějších trendů? Chcete si ověřit, kam dnes postoupil moderní design, kvalitní lodní řemeslo s vysokým podílem ruční práce a nekompromisní nároky na nautické vlastnosti?  Přijeďte od 10.11. do 13.11. na Boat Brno a prohlédnětě si lodě MAXUS!...

»více detailů

Charter management

Co je to charter management? Charter management, tedy pořízení lodě/jachty a vytěžování její volné kapacity přes charterovou společnost, je světově nejrozšířenější způsob pořízení vlastní námořní sportovní lodě. Jak charter management funguje? U této formy vlastnictví odpadají jindy...

»více detailů

[Přeskočit navigaci]

Exotická dovolená na moři

Exotická dovolená na lodi na moři. Na plachetnici nebo katamaránu si užijete ty nejexotičtější destinace v Karibiku nebo na Maledivách a dalších krásných místech, na která nezapomenete po celý život.

Pronájem obytných lodí / hausbótů na řekách

Pronájem obytných lodí - hausbótů na řekách Nejlepší dovolená na lodi po evropských vodních kanálech. Pronajměte si hausbót, vyberte destinaci a relaxujte. Veškeré pohodlí si vezete s sebou!

Prodej lodí

Northman logo - prodej lodí Uvažujete o pořízení vlastní lodě? Jsme výhradní prodejce kajutových plachetnic MAXUS (Northman) a motorových daycruiserů LEMA.

Smartkat - konec nudy u vody!

smartkat 4,30 m dlouhý a 39 kg vážící nafukovací katamarán. , Vhodný jak pro úplné začátečníky tak i sportovní jachtaře a příznivce z řad surfařů. Vyzkoušejte nadchne Vás svých sportovním potenciálem.

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Všechna práva vyhrazena Yachting4u  - dovolená na jachtě

výroba webu od ANTstudio