nejlepší dovolená na moři...

+420 722 100 400


jste zde: úvodní » Pronájem lodí - jachet


Pronájem lodí - jachet

Vyběr lodí s posádkou i bez

Pronájem lodí nikdy nebyl jednodušší: více než 3500 plachetnic, motorových lodí a jachet nebo katamaránů na nejkrásnějších jachtařských lokalitách světa! Více než 200 přístavů ve 40 zemích a 7 mořích světa.

»více detailů

Motorové jachty - Offshore Boote

Motorové jachty - Offshore Boote Katalog motorových lodí od provozovatele Yacht charteru společnosti Offshore Boote. Vyberte si loď podle Vašich představ a kontaktujte nás. Připravíme Vám nejvýhodnější nabídku.

»více detailů

Nejoblíbenější destinace pro jachting

Katalog destinací kde můžete strávit příjemnou dovolenou na moři. Informace o přístavech, zajímavých místech a užitečné rady a informace.

»více detailů

[Přeskočit navigaci]

Exotická dovolená na moři

Exotická dovolená na lodi na moři. Na plachetnici nebo katamaránu si užijete ty nejexotičtější destinace v Karibiku nebo na Maledivách a dalších krásných místech, na která nezapomenete po celý život.

Pronájem obytných lodí na řekách

Pronájem obytných lodí - hausbótů na řekách Nejlepší dovolená na lodi po evropských vodních kanálech. Pronajměte si hausbót, vyberte destinaci a relaxujte. Veškeré pohodlí si vezete s sebou!

Smartkat - konec nudy u vody!

smartkat Smartkat je 4,30 m dlouhý a 39 kg vážící nafukovací katamarán. Tento katamarán je vhodný jak pro úplné začátečníky tak i pro sportovní jachtaře a příznivce z řad surfařů. Vyzkoušejte ho a nadchne Vás svým sportovním potenciálem.

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Všechna práva vyhrazena Hausboty4u  - dovolená na jachtě

výroba webu od ANTstudio