nejlepší dovolená na moři...

jste zde: úvodní » Pronájem lodí - jachet » Last minute nabídky - pronájem lodí


Last minute nabídky - pronájem lodí

Sledujte on-line nejzajímavější zlevněné nabídky na pronájem volných lodí na poslední chvíli, takzvaně lasti minute. Dočkat se zde můžete skutečně velmi zajímavých akcí a slev. Vybráním lokality nabídku zúžíte jen na požadovanou zemi.

Nevybrali jste si nebo máte problém najít tu pravou destinaci? Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 377 325 557 nebo +420 608 702 613 a my Vám vytvoříme nabídku přesně podle Vašich představ. Můžete taky využít možnosti poptávkové formuláře.


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Exotická dovolená na moři

Exotická dovolená na lodi na moři. Na plachetnici nebo katamaránu si užijete ty nejexotičtější destinace v Karibiku nebo na Maledivách a dalších krásných místech, na která nezapomenete po celý život.

Pronájem obytných lodí / hausbótů na řekách

Pronájem obytných lodí - hausbótů na řekách Nejlepší dovolená na lodi po evropských vodních kanálech. Pronajměte si hausbót, vyberte destinaci a relaxujte. Veškeré pohodlí si vezete s sebou!

Prodej lodí

Northman logo - prodej lodí Uvažujete o pořízení vlastní lodě? Jsme výhradní prodejce kajutových plachetnic MAXUS (Northman) a motorových daycruiserů LEMA.

Smartkat - konec nudy u vody!

smartkat 4,30 m dlouhý a 39 kg vážící nafukovací katamarán. , Vhodný jak pro úplné začátečníky tak i sportovní jachtaře a příznivce z řad surfařů. Vyzkoušejte nadchne Vás svých sportovním potenciálem.

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Všechna práva vyhrazena Yachting4u  - dovolená na jachtě

výroba webu od ANTstudio