nejlepší dovolená na moři...

jste zde: úvodní » Pronájem lodí - jachet » Nejoblíbenější destinace pro jachting » THAJSKO - jachting v Thajsku


THAJSKO - jachting v Thajsku

jeden z nejexotičtějších jachtařských revírů světa, rozkládá se od Phuketu na severu, přes Phang Nga Bay až k Tarutao u malajských hranic; Thajsko obklopuje ze západu Andamanské moře, z jihu Indický oceán a na východě moře Jihočínské s celkem více než 750 ostrovy a ostrůvky, na řadě ostrovů možnost ubytování a turistický servis; doporučuje se plout k severu, kde naleznete krásný chráněný záliv Phang Nga s národním parkem: vápencové skály trčící ze smaragdově zelené vody, jeskyně, mangrovové pralesy, produkce ovoce a zeleniny nebo navštívit region Krabi s ohromující zachovalou přírodou a lákavými restauracemi u Koh Dam či Ao Nang (dostupné na dlouhých pramicích); gumovníkové plantáže, křišťálově čistá voda, zlaté pláže s palmami, korálové zahrady.

  • Phi Phi – ostrovy jižně od Krabi uprostřed panenské přírody s malými rybářskými osadami, na Phi Phi Don dobré restaurace a obchody s potravinami, na menším Phi Phi Lee potápěčské a koupací možnosti (záliv Maya)
  • Tarutao – ostrov s mnoha zálivy a plážemi, na západě ostrova sladkovodní potůčky, centrum národního parku Tarutao s 51 ostrovy, park pod ochranou UNESCO

 

Navigační a povětrnostní situace

celoroční vítr 5 – 20 uzlů, síla větru 2 – 5, období sucha (listopad až duben) je ideální pro jachting: SV vítr, slunné a suché klima, klidné moře, v období dešťů (květen až říjen) silnější vítr z JZ, celoročně však pro plachtění vhodná oblast.


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Exotická dovolená na moři

Exotická dovolená na lodi na moři. Na plachetnici nebo katamaránu si užijete ty nejexotičtější destinace v Karibiku nebo na Maledivách a dalších krásných místech, na která nezapomenete po celý život.

Pronájem obytných lodí na řekách

Pronájem obytných lodí - hausbótů na řekách Nejlepší dovolená na lodi po evropských vodních kanálech. Pronajměte si hausbót, vyberte destinaci a relaxujte. Veškeré pohodlí si vezete s sebou!

Smartkat - konec nudy u vody!

smartkat Smartkat je 4,30 m dlouhý a 39 kg vážící nafukovací katamarán. Tento katamarán je vhodný jak pro úplné začátečníky tak i pro sportovní jachtaře a příznivce z řad surfařů. Vyzkoušejte ho a nadchne Vás svým sportovním potenciálem.

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Všechna práva vyhrazena Hausboty4u  - dovolená na jachtě

výroba webu od ANTstudio