nejlepší dovolená na moři...

Vložit zážitek z cesty

Zde můžete jednoduše vložit zážitek z cesty.

 
Zážitek
 
 
 
Fotky

Pro přidání fotky, klikněte na tlačítko procházet. Následně najděte fotku, kterou chcete vložit. Poté klikněte na tlačítko + nalevo. Takto můžete přidat několik fotek. Pozor, nahrávání fotky může trvat i několik minut, v závislosti na rychlosti Vašeho připojení k internetu.

 

[Přeskočit navigaci]

Exotická dovolená na moři

Exotická dovolená na lodi na moři. Na plachetnici nebo katamaránu si užijete ty nejexotičtější destinace v Karibiku nebo na Maledivách a dalších krásných místech, na která nezapomenete po celý život.

Pronájem obytných lodí na řekách

Pronájem obytných lodí - hausbótů na řekách Nejlepší dovolená na lodi po evropských vodních kanálech. Pronajměte si hausbót, vyberte destinaci a relaxujte. Veškeré pohodlí si vezete s sebou!

Smartkat - konec nudy u vody!

smartkat Smartkat je 4,30 m dlouhý a 39 kg vážící nafukovací katamarán. Tento katamarán je vhodný jak pro úplné začátečníky tak i pro sportovní jachtaře a příznivce z řad surfařů. Vyzkoušejte ho a nadchne Vás svým sportovním potenciálem.

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Všechna práva vyhrazena Hausboty4u  - dovolená na jachtě

výroba webu od ANTstudio