nejlepší dovolená na moři...

jste zde: úvodní » Zážitky z cest


Zážitky z cest

Přidat svůj zážitek | Zpět na všechny zážitky z cest

Test nového modulu - zážitky na yachting4u

Sem vložte popis obrázku Takto může vypadat Váš zážitek. Podělte se s ostatními o svá zážitky ze své zajímavé cesty. Připojte své fotografie. been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not...

»více detailů

Přidat svůj zážitek | Zpět na všechny zážitky z cest

[Přeskočit navigaci]

Exotická dovolená na moři

Exotická dovolená na lodi na moři. Na plachetnici nebo katamaránu si užijete ty nejexotičtější destinace v Karibiku nebo na Maledivách a dalších krásných místech, na která nezapomenete po celý život.

Pronájem obytných lodí na řekách

Pronájem obytných lodí - hausbótů na řekách Nejlepší dovolená na lodi po evropských vodních kanálech. Pronajměte si hausbót, vyberte destinaci a relaxujte. Veškeré pohodlí si vezete s sebou!

Smartkat - konec nudy u vody!

smartkat Smartkat je 4,30 m dlouhý a 39 kg vážící nafukovací katamarán. Tento katamarán je vhodný jak pro úplné začátečníky tak i pro sportovní jachtaře a příznivce z řad surfařů. Vyzkoušejte ho a nadchne Vás svým sportovním potenciálem.

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Všechna práva vyhrazena Yachting4u  - dovolená na jachtě

výroba webu od ANTstudio